Станом натепер існує серйозна проблема з поданням звітності й реєстрацією податкових накладних. Аналізуючи роботу прийомного шлюзу ДФС, з боку програмного забезпечення виявлено некоректну роботу частини його функціоналу. Усі звернення на гарячу лінію ДФС не призводять до позитивних зрушень.

Шлюз ДФС також не приймає звітність із ЄСВ через «пошкоджений пакет».

Зважаючи на відсутність оперативної реакції ДФС на проблеми з поданням звітності, українські розробники ПЗ для подання звітності й інші суб’єкти електронної звітності («АйФін», «СОНАТА» та АЦСК ТОВ «Ключові системи»), до яких приєдналася компанія ЛІГА:ЗАКОН (ПЗ «REPORT»), 19 липня 2017 року звернулися з відкритим зверненням до Прем’єр-міністра України з проханням провести неупереджене розслідування ситуації, яка склалася з роботою прийомного шлюзу ДФС у частині реєстрації ПН і функціонування ЄРПН.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН дбає про своїх користувачів, та надалі робитиме все можливе для нормалізації роботи бухгалтерів. Нагадуємо: до кінця літа абсолютно всі охочі мають можливість безкоштовно користуватися сервісом для подання звітності REPORT. Ми розвиваємо продукт і робимо все можливе для того, щоб ситуація якомога швидше була виправлена і з боку ДФС.

Із текстом звернення можна ознайомитися нижче.

Слідкуйте за останніми подіями на нашій сторінці у Facebook.

З безмежною турботою,
Ваша ЛІГА:ЗАКОН

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»