Довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) за зверненням платника податку видає орган ДФС, до якого було подано податкову декларацію

Особи, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до органу ДФС податкову декларацію не пізніше 60 к.дн., що передують виїзду. Після надходження податкової декларації контролюючий орган протягом 30 к.дн. зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку й видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань із цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону та є підставою для проведення митних процедур.

Довідку можуть видати в паперовій та/або електронній формі. Довідку в паперовій формі отримує безпосередньо платник податків (уповноважений представник) за місцем податкового обліку. Довідку в електронній формі видають із дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу й електронного цифрового підпису.

Наказ Мінфіну від 13.06.2017 р. № 568

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»