Якщо за результатами автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування встановленим Критеріям оцінки ступеня ризиків визначено, що податкова накладна/розрахунок коригування відповідає умовам, визначеним п. 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпним переліком документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування, затверджених наказом Мінфіну від 13.06.2017 р. № 567, тоді реєстрація такої податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється відповідно.

З метою уникнення зупинення податкових накладних/розрахунків коригування, які подано на реєстрацію до ЄРПН і свідчать про постачання (виготовлення) товарів/послуг платником на постійній основі, такий платник відповідно до п. 3 указаних Критеріїв має право надати інформацію за формою згідно з додатком до цих Критеріїв, яка відображає специфіку господарської діяльності окремо за кожним видом економічної діяльності (далі — Таблиця даних платника податку).

Моніторинг здійснюватиметься ДФС з урахуванням поданої Таблиці даних платника податку, якщо така таблиця буде врахована комісією Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

Відповідне пояснення міститься в підкатегорії 101.16 системи «ЗІР» у відповідь на запитання: чи зупиняється реєстрація податкових накладних під час надання послуг, якщо обсяги постачання не відповідають обсягам придбання за певними кодами УКТ ЗЕД/кодами послуг згідно з ДКПП?

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»