У період із 26.06.2017 р. по 13.07.2017 р. на підставі реєстрів, отриманих від ДФС, Казначейством відкрито 3 943 рахунки — повідомляється на сайті служби.

Для початку використання зазначених рахунків відповідно до вимого наказу Мінфіну «Про затвердження Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів»  від 18.08.2015 р. № 721 Казначейством до ДФС направляються відповідні електронні повідомлення.

Зважаючи на те що до 27.06.2017 р. взаємодія між ДФС та Казначейством у частині постановки рахунків на облік в органах ДФС здійснювалася за допомогою програмного забезпечення M.E.Doc і беручи до уваги, що програмне забезпечення M.E.Doc було одним із можливих джерел розповсюдження зловмисного коду Petya.A, Казначейством припинено використання зазначеного програмного продукту.

Перелік відкритих рахунків було доведено ДФС листом.

У період із 27.06.2017 р. по теперішній час Казначейство неодноразово зверталося до ДФС щодо альтернативних шляхів і способів обміну інформацією в частині постановки рахунків на облік в органах ДФС.

З метою відновлення повнофункціональної роботи у частині взяття рахунків на облік в органах ДФС Казначейство очікує від ДФС пропозицій щодо альтернативних способів обміну інформацією.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»