До суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі неподання чи несвоєчасного подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу (у т.ч. імпорту й експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів (далі — звіти) до органу виконавчої влади, уповноваженого КМУ видавати відповідні ліцензії, — у розмірі 17 000 грн (абз. 18 ч. 2 ст. 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР).

У підкатегорії 115.06 системи «ЗІР» фахівці ДФСУ уточнили, що звіт вважається поданим із недостовірними відомостями, якщо:

  • у звіті відображено недостовірні дані щодо обсягів виробництва та/або обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів;
  • у звіті відображено інформацію щодо суб’єкта господарювання та/або його контрагентів, за якою неможливо однозначно ідентифікувати їх відношення до відображених обсягів виробництва та/або обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»