Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП подають страхувальники чи відповідальні особи страхувальника за місцем обліку в органі ФСС з ТВП (далі — Фонд) або за місцем обліку, зазначеному в Державному реєстрі (для зареєстрованих після 01.01.2011 р.), у разі нарахування у звітному кварталі матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду, подання заяви-розрахунку й отримання фінансування чи перерахування зобов’язань перед Фондом.

Звіти на паперових носіях завіряються підписами керівника, головного бухгалтера (за наявності такої посади в страхувальника) та скріплюються печаткою (за наявності).

Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП не подається в разі:

  • відсутності в страхувальника заборгованості по субрахунку 652 на початок кожного звітного кварталу та оборотів по субрахунку у звітному кварталі;
  • наявності заборгованості за Фондом на початок року та відсутності оборотів по субрахунку 652 у звітному кварталі.

У Фонді звернули увагу, що страхувальники зобов’язані формувати й подавати до органів Фонду звітність щодо коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця.

За несвоєчасного подання або неподання встановленої звітності по коштах Фонду, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів на посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, накладається штраф в розмірі та порядку, які передбачені чинним законодавством.

Надійний сервіс для підготовки та подання звітності REPORT від ЛІГА:ЗАКОН – без встановлення й оновлень, з актуальними формами та підказками. Допомагає просто й швидко формувати та подавати звіти, реєструвати податкові накладні. Персональний консультант допоможе працювати в сервісі. Діє одна ліцензія для п’яти підприємств, працює 24/7.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»