Під час здійснення розрахунків за товари (послуги) суб’єкти господарювання зобов’язані застосовувати РРО, у т.ч. у разі здійснення безготівкових розрахунків за допомогою платіжних карт Visa, MasterCard й інших із використанням мережі Інтернет.

Своєю чергою, розрахункові документи при продажу товарів (послуг) через мережу Інтернет видаються в разі їх безпосереднього надання споживачу. Документи за операціями з використанням електронних платіжних засобів й інші документи, що застосовуються в платіжних системах для платіжних операцій із використанням електронних платіжних засобів, можуть бути оформлені в паперовій та/або електронній формі. Вимоги до засобів формування документів за операціями із застосуванням електронних платіжних засобів і їх оброблення визначаються платіжною системою з урахуванням вимог, установлених нормативно-правовими актами НБУ.

Водночас якщо не визначено місце розрахунків, проведених на підставі рахунка в безготівковій формі під час надання доступу до контенту на сайті за допомогою мережі Інтернет, РРО не використовується.

ІПК ДФС від 27.06.2017 р.
№ 844/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»