Учора вранці, 05.07.2017 р., Департамент кіберполіції наполегливо рекомендував усім користувачам у зв’язку з вірусною атакою та можливим інфікуванням локальних комп’ютерів змінити свої паролі й електронні цифрові підписи (далі — ЕЦП) у зв’язку з тим, що ці дані могли бути скомпрометовані.

Зокрема цього ж дня Акредитований центр сертифікації ключів органів юстиції України повідомив аналогічно: у зв’язку з масштабною кібератакою на інформаційні ресурси країни, яка відбулася 27.06.2017 р., і заявою Міністра внутрішніх справ України та Департаменту кіберполіції, користувачам послуг ЕЦП надано рекомендацію щодо заміни ЕЦП.

За погодженням із Адміністрацією Держспецзв’язку, 06.07.2017 р. функціонування сайта центрального засвідчувального органу (czo.gov.ua) та в т.ч. сервісів онлайн накладення та перевірки ЕЦП буде переведено в режим використання протоколу HTTPS.

Тож просять перевірити налаштування вашого комутаційного обладнання та програмного забезпечення для уникнення перебоїв у доступі до зазначених веб-ресурсів.

На сайті центрального засвідчувального органу можна ознайомитися з електронним реєстром суб’єктів, які надають послуги, пов’язані з ЕЦП. З нього ви маєте змогу перейти на сайти відповідних юросіб, що надають послуги ЕЦП. Тож наполегливо рекомендуємо перевірити та за необхідності звернутися до Центру, який надав вам ключі ЕПЦ для отримання інформації щодо необхідності заміни таких ключів ЕЦП.

Надійний сервіс для підготовки та подання звітності REPORT від ЛІГА:ЗАКОН – без встановлення й оновлень, з актуальними формами та підказками. Допомагає просто й швидко формувати та подавати звіти, реєструвати податкові накладні. Персональний консультант допоможе працювати в сервісі. Діє одна ліцензія для п’яти підприємств, працює 24/7.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»