Як відомо, кібератака, що розпочалася 27 червня, завдала чимало труднощів українському бізнесу. Зокрема через блокування роботи програмного забезпечення багато платників податків не мали змоги вчасно зареєструвати податкові накладні в ЄРНН.

Учора Мінфін повідомляв про створення робочої групи для розробки проекту змін до ПКУ, який дозволяв би звільнення платників від штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних, що були видані у відповідний період.

І ось вже маємо текст законопроекту, який передбачає доповнити підрозділ 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ пунктом 42 такого змісту:

«42. Штрафні санкції, передбачені пунктом 120 прим. 1.1 статті 120 прим. 1 цього Кодексу, за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених пунктом 201.10 статті 201 цього Кодексу, які були складені у період з 01 до 15 червня 2017 року, не застосовуються до платників податку на додану вартість, за умови якщо реєстрація таких податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних відбулася не пізніше 15 липня 2017 року».

Надійний сервіс для підготовки та подання звітності REPORT від ЛІГА:ЗАКОН – без встановлення й оновлень, з актуальними формами та підказками. Допомагає просто й швидко формувати та подавати звіти, реєструвати податкові накладні. Персональний консультант допоможе працювати в сервісі. Діє одна ліцензія для п’яти підприємств, працює 24/7.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»