Основними умовами для проведення коригування в установах, організаціях бюджетної сфери й органах виконавчої влади та місцевого самоврядування є підвищення окладів відповідно до актів законодавства.

Коефіцієнт, на який необхідно прокоригувати виплати, які враховуються під час обчислення середньої заробітної плати, розраховується шляхом ділення окладу (тарифної ставки), установленого після підвищення, на оклад (тарифну ставку) до підвищення.

У разі зміни посадового окладу (тарифної ставки) працівникові у зв’язку з переведенням на іншу вищеоплачувану роботу (посаду) тощо коригування середньої заробітної плати не провадиться. Зважаючи на викладене, коригування середньої заробітної плати проводиться у зв’язку з підвищенням окладів відповідно до актів законодавства та за умови, якщо працівник займає одну й ту ж посаду до підвищення окладів і після їх підвищення.

Крім того, слід ураховувати, що положення п. 10 Порядку № 100 спрямовані на недопущення зниження середнього заробітку порівняно з нарахованою за новими умовами оплати праці заробітною платою працівників, а не на необґрунтоване завищення середньої заробітної плати.

Мінсоцполітики в листі від 11.05.2017 р. № 1398/0/101-17 нагадало: з прийняттям Закону України «Про державну службу» відбулося скасування статусу посадових осіб органу місцевого самоврядування для працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Отже, на думку відомства, ураховуючи те що в працівників Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді нові умови оплати праці введенні у зв’язку зі зміною статусу працівників (скасування статусу посадових осіб органу місцевого самоврядування), зміною структури заробітної плати, то коригування в зазначених працівників не проводиться.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»