На численні звернення роботодавців до Мінсоцполітики стосовно необхідності законодавчого врегулювання питань надання працівникам відпустки в зоні проведення АТО розроблено законопроект. Це пов’язано із тим, що законодавством станом натепер передбачено, що за бажанням працівника в обов’язковому порядку йому надається відпустка без збереження зарплати на період проведення АТО у відповідному населеному пункті з урахуванням часу, необхідного для повернення до місця роботи, але не більш як 7 к.дн. після прийняття рішення про припинення АТО.

Така норма мала на меті уникнути масових звільнень працівників, які переміщуються з районів проведення АТО чи лишаються в таких районах і не мають можливості виходити на роботу у зв’язку із загрозою для життя та здоров’я.

Водночас законодавством не визначено перелік населених пунктів, на яких проводиться АТО. Тому вказана відпустка має надаватися працівникам у будь-якому населеному пункті Луганської та Донецької областей.

Зважаючи на обов’язковість надання цієї відпустки за бажанням працівника, керівники підприємств змушені її надавати навіть за відсутності реальної небезпеки чи загрози для життя та здоров’я працівника, на невизначений строк. Тоді як значну частину бюджетних установ та державних органів було переміщено до населених пунктів, у яких фактично не проводяться бойові дії, а тому можливе провадження діяльності та здійснення повноважень. Непоодинокі випадки, коли працівники, скориставшись такою відпусткою, проживають і працюють на підконтрольних Україні територіях протягом декількох років, при цьому керівник підприємства позбавлений можливості їх звільнити чи відкликати з такої відпустки. Це, своєю чергою, перешкоджає ефективному функціонуванню підприємств.

Водночас розпорядженням КМУ від 07.11.2014 р. № 1085-р затверджено Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, та перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення.

Проектом закону передбачається чітко окреслити населені пункти, у яких працівники матимуть право на таку відпустку, а саме — на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень та/або які розташовані на лінії зіткнення, а також надати можливість керівникам відкликати працівників у разі відсутності підстав, за якими така відпустка вже була надана.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»