У рамках Всеукраїнської акції «Права та обов’язки», яку ініціювало Міністерство доходів і зборів України, відвідувачі сервісних центрів мають змогу отримати примірники тематичної друкованої продукції «Права та обов’язки платників податків і контролюючих органів».

Своєчасна фахова інформація для всіх без винятку платників податків і ЄСВ про їх права й обов’язки щодо виконання зобов’язань перед бюджетом та аналогічні відомості про права й відповідальність контролюючих органів, викладені в брошурі в доступній формі, стануть у нагоді кожній підприємливій людині. Ця друкована продукція буде корисною як для початківців у сфері підприємництва, так і для бізнесменів із досвідом.

«Обізнаність платників до бюджету щодо своїх прав та обов’язків дозволить убезпечитися від зайвих непорозумінь та конфліктів. А це своїм наслідком матиме підвищення рівня добровільної сплати платежів до бюджету», — вважає начальник ГУ Міндоходів у Волинській області Ігор Сінгаєвський.

Щоправда, кількість брошур обмежена. Приміром, загалом для семінарів, засідань круглого столу та інших заходів для платників податків на Волині буде роздано три тисячі брошур.

За інформацією офіційного сайта Міндоходів

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»