Мінфін оприлюднив проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Законопроект передбачає запровадження системи сплати податків і зборів, прописаних Податковим кодексом України, через Електронний кабінет платника податків на єдиний рахунок, який буде відкрито для платника за його згодою (бажанням) на центральному рівні Державної казначейської служби України.

Для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків і зборів із використанням єдиного рахунка платник податків поповнюватиме коштами такий рахунок.

Єдиний рахунок не використовуватиметься  платником податків для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з ПДВ й акцизного податку з реалізації пального.

Інформація щодо реквізитів єдиного рахунка відображатиметься в Електронному кабінеті платника податків.

Передбачається, що функціонування єдиних рахунків розпочинається з першого числа місяця, що настає за місяцем упровадження в роботу програмного забезпечення взаємодії інформаційних систем Мінфіну та Казначейства, але не пізніше 01 липня 2018 року.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»