У разі доставки товару поштою за умови передоплати із застосування платіжних карт Visa, MasterCard, LiqPay й інших суб’єкт господарювання повинен вкласти в поштове відправлення розрахунковий документ установлених законодавством форми та змісту на повну суму проведеної операції, що підтверджує факт купівлі-продажу товарів, із зазначенням у касовому чеку «передоплата товарів» або в разі проведення розрахунків за відстроченим платежем — проводяться через РРО з використанням режиму попереднього програмування — «погашення кредиту». Водночас роздрукування чека на РРО здійснюється на підставі виписки з фінансової установи.

Про це йдеться в індивідуальній податковій консультації від 30.05.2017 р. № 412/ІПК/20-40-14-10-17 та в роз’ясненні підкатегорії 109.02 системи «ЗІР»

До уваги! Згідно з відомостями, розміщеними на офіційному інтернет-представництві НБУ, Liqpay як платіжну систему не зареєстровано. Як висновується з Публічного договору про надання послуг у мережі Інтернет, розміщеному на веб-сторінці Liqpay, останній є всього лише інформаційно-технологічним інтерфейсом «ПриватБанку», котрий надає можливість користувачам розпоряджатися власними грошовими коштами в мережі Інтернет.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»