Держпраці спільно з Міжнародною організацією праці впродовж квітня – серпня 2017 року проводить пілотну інспекційну кампанію стосовно виявлення фактів незадекларованої праці у чотирьох областях України, зокрема й у Львівській області.

Мета пілотної кампанії — виявлення незадекларованої праці, з’ясування причин поширення цього явища та виведення неформальної зайнятості з тіньової економіки. Задля цього Держпраці співпрацює з іншими органами державної влади й соціальними партнерами.

Головне управління Держпраці у Львівській області здійснює інформаційну підтримку пілотної інспекційної кампанії, яка передбачає роз’яснювальну роботу серед роботодавців, працівників й інших груп населення про зміст і цілі кампанії, переваги належного оформлення трудових відносин.

Також реалізовуватиметься інспекційний блок, у межах якого проводитимуться інспекційні відвідування підприємств будівельної та торгівельної галузей із метою виявлення фактів незадекларованої праці. Саме у цих сферах діяльності, за даними досліджень, — найвищий показник нелегальної зайнятості на Львівщині.

За повідомленням сайта Держпраці

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»