24.05.2017 р. відбулося позачергове засідання Правління Фонду соціального страхування України, на якому були розглянуті питання, пов’язані із завершенням процедури реорганізації фондів соціального страхування та визначенням чіткої дати, з якої Фонд соціального страхування України розпочне виконувати функції та завдання, уточненням структури робочих органів Фонду соціального страхування. Водночас Правлінням Фонду визначена дата початку виконання Фондом усього обсягу функцій та завдань, прописаних Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», — 1 серпня 2017 року.

Зокрема одним з основних рішень, яке схвалило Правління Фонду, є Порядок відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання за новим принципом — «гроші ходять за людиною».

Порядок передбачає можливість вільного вибору санаторно-курортного закладу потерпілим на виробництві для отримання відповідних послуг.

Після самостійного вибору потерпілим санаторно-курортного закладу для отримання відповідного лікування робочим органом Фонду готується й укладається тристоронній договір, на підставі якого потерпілий отримує належне йому санаторно-курортне лікування, а санаторно-курортний заклад отримує від Фонду відшкодування витрат за надані послуги в межах визначених граничних витрат.

За повідомленням сайта Мінсоцполітики

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»