Електронні документи (заяви та документи, визначені законом і ліцензійними умовами, затвердженими Кабміном) подаються до органу ліцензування через Єдиний державний портал адміністративних послуг.

Документи, які існують лише в паперовій формі, до заяви додаються у форматі PDF із накладенням на них електронного цифрового підпису.

У разі подання електронних документів документи на паперових носіях не подаються.

Орган ліцензування здійснює розгляд електронних документів і за результатами їх розгляду приймає рішення в порядку та строки, установлені законом.

Здобувач ліцензії, ліцензіат отримує повідомлення про прийняте рішення в електронній формі через персональний кабінет на Єдиному державному порталі адміністративних послуг. Також це рішення орган ліцензування оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті.

На електронні документи, що видаються органом ліцензування, накладається електронний цифровий підпис керівника чи вповноваженої особи органу ліцензування.

Постанова Кабміну «Про затвердження Порядку подання органу ліцензування документів в електронній формі» від 24.05.2017 р. № 363 набере чинності із дня опублікування.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»