Уже незабаром Кабмін може скасувати постанову від 31.03.1999 р. № 500 (даліПорядок № 500), яка визначає порядок видачі суб’єктам підприємницької діяльності ліцензій на право оптової торгівлі спиртом етиловим і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Намір скасувати відповідний акт пов’язано з тим, що Порядок № 500 не відповідає нормам Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР (даліЗакон № 481/95), що, своєю чергою, обтяжує одержання суб’єктами господарювання адміністративних послуг з отримання ліцензій на оптову торгівлю спиртом, алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Так, наразі юридично лишається чинним п. 16 Порядку № 500, який передбачає видачу ліцензії на право оптової торгівлі спиртом, алкоголем, тютюном тільки за умови подання довідки відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до бюджету, визначеного законодавством, на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою установи банку про сплату), що суперечить положенням Закону № 481/95.

Проект постанови КМУ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»