У межах проведення великої антикорупційної операції правоохоронці затримали 23 представники місцевих податкових адміністрацій. Про це повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Операція проводиться для притягнення до відповідальності за так званими податковими майданчиками О. Клименка в рамках відповідного кримінального провадження, заявляє головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«У рамках розслідування кримінальної справи ми передбачаємо притягнути до відповідальності працівників органів прокуратури, співробітників органів Служби безпеки та співробітників органів державної податкової адміністрації. Без цього триєдиного спрута в державі не почалася б війна. Було пограбовано державу на такі мільярди гривень унаслідок тотального збагачення людей, які досі спокійно перебували в Україні», — повідомив головний військовий прокурор.

«Зараз відбувається операція щодо перших керівників і їхніх заступників всіх 15-ти обласних управлінь Міністерства доходів і зборів на той момент, так званих державних податкових адміністрацій, які були прямо причетні до організації функціонування так званих податкових майданчиків, у результаті чого держава недоотримала... 97 млрд грн», — пояснив він.

Одразу заспокоїмо представників бізнесу, бухгалтерів та підприємців: операція поширюється винятково на фізичних осіб, які «кришували» конвертаційні центри за часів Януковича.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»