Граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій із продажу товарів (надання послуг) без РРО планують збільшити з 200 тис. грн до півмільйона. Відповідний проект змін підготовлено Мінекономрозвитку.

Так, Постановою № 1336 прописано, що для форм й умов проведення діяльності, визначених у пунктах 2, 3, 5, 6, 13, 14, 16, 17, 22, 23, 27 Переліку , обов’язок застосування РРО настає за умови перевищення 200 тис. грн на один суб’єкт господарської діяльності. А для форм й умов проведення діяльності, визначених у п.п. 4 і 7 Переліку, обов’язкове застосування РРО настає з моменту перевищення обсягу у 75 тис. грн на один структурний (відокремлений) підрозділ (пункт продажу товарів (надання послуг)). В останньому випадку проект передбачає збільшення граничного обсягу розрахунків до 250 тис. грн.

  Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затверджений постановою КМУ від 23.08.2000 р. № 1336.

Проектом змін також уточнено обов’язок застосування РРО в разі перевищення єдинниками доходу 1 млн грн за рік, незалежно від обраного виду діяльності.

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»