У разі відсутності типа об’єкта оподаткування в рекомендованому довіднику типів об’єктів оподаткування, що оприлюднений на офіційному веб-сайті Центрального контролюючого органу та розміщений на інформаційних стендах у контролюючих органах, платник податків визначає його самостійно.

Графа 3 «Тип об’єкта оподаткування» заповнюється відповідно до рекомендованого довідника типів об’єктів оподаткування, що оприлюднений на офіційному веб-сайті Центрального контролюючого органу та розміщений на інформаційних стендах у контролюючих органах.

Графа 4 «Найменування об’єкта оподаткування» (указати за наявності) заповнюється, якщо об’єкт обліковується з найменуванням. Водночас якщо на підприємстві є декілька однакових типів об’єктів, у яких відсутнє найменування, то в такій графі можна зазначити інвентарний номер об’єкта.

Інформація про об’єкти оподаткування, такі як товари, дохід (прибуток) або його частина, обороти з реалізації товарів (робіт, послуг), операції з постачання товарів (робіт, послуг), відображається у відповідній податковій звітності платника податків (податкові декларації з податку на прибуток, з податку на додану вартість, податковий розрахунок за формою № 1ДФ тощо), тому про такі об’єкти оподаткування не потрібно повідомляти в повідомленні за формою № 20-ОПП.

Підкатегорія 119.11 системи «ЗІР»

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»