Підставою для позапланової перевірки підприємства Управлінням Держпраці в Рівненській області стали лист ГУ ПФУ у Рівненській області та Спільний план заходів Держпраці, ДФС і ПФУ.

Головні державні інспектори Управління визначили, що низка договорів цивільно-правового характеру мали ознаки трудового договору відповідно до ч. 1 ст. 21 КЗпП. Зокрема це стосувалося виконання робіт маслоробів, апаратників пастеризації молока, сироварів, електрогазозварника, слюсарів, підсобних працівників, водія, укладальників-пакувальників і лаборантів.

У договорах цивільно-правового характеру визначено професії, що належать до Національного класифікатора професій ДК 003:2010. Мета укладання таких договорів — отримання певного матеріального результату, а не організація процесу праці, як це передбачає трудовий договір. Виконавець за договорами ЦПХ самостійно не може організувати процес виконання робіт і виконати роботу в будь-який час, а отже, вимушений дотримуватися правил внутрішнього трудового розпорядку.

На виконання припису Управління директор підприємства уклав із 19 працівниками трудові договори та повідомив про це органи фіскальної служби.

За повідомленням сайта Держпраці

 

 

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»