Упровадження Електронного реєстру відшкодування ПДВ зробило процес повернення платникам бюджетних коштів прозорим й автоматичним.

«Сьогодні суб’єкт господарювання в режимі онлайн може відслідкувати всю процедуру відшкодування — від подачі заявки до зарахування коштів на рахунок. У квітні майже 95% сум ПДВ суб’єкти отримали в рамках законодавчих процедур за результатами камеральних перевірок. Це великий  позитив і для нас, і для бізнесу», — підкреслив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан.

За його словами, ефективне впровадження автоматичної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ дозволить покласти край зловживанням із цим податком. Наразі автоматична система тестується, а з 1 липня запрацює в штатному режимі.

Мирослав Продан також завважив: у ДФС є напрацювання щодо впровадження автоматичної системи критеріїв ризиків із податку на прибуток.

Під час наради очільник ДФС також розповів про напрями реформування фіскальної служби. Зокрема йшлося про напрацювання щодо підвищення рівня оплати праці її працівників. Мирослав Продан також акцентував увагу на важливості співпраці місцевих працівників ДФС із представниками облдержадміністрацій, особливо в залученні перевиконаних митних надходжень на розвиток інфраструктури регіону.

За даними ДФС

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»