Оскільки з 1 січня 2017 року розширено потребу використання інформації з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, Кабмін підготував проект змін до Положення про Пенсійний фонд.

Зокрема передбачено: Пенсійний фонд України організовує обмін відомостями, які містять ознаки використання праці неоформлених працівників і порушень законодавства про працю, з Державною службою України з питань праці та Міністерством фінансів України.

Нагадаємо: відповідно до Закону України від 06.12.2016 р. № 1774-VIII, унесено зміни до  ст. 17 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а саме — передбачено, що обмін інформацією про відомості, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників і порушень законодавства про працю, здійснюється центральним органом виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову й митну політику, у порядку, затвердженому Пенсійним фондом за погодженням із центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення.

За даними Урядового порталу

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»