Якщо родина за рік не сплатила заборгованості, вона має можливість оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для автоматичного продовження субсидії на наступний рік (2017–2018 рр.). Інформація про заборгованість того чи іншого споживача надходитиме управлінням соціального захисту від надавачів комунальних послуг. Нових субсидіантів це не торкнеться.

Нагадаємо: з 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На підставі змін у травні органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний рік і розрахують її розміри на літній період, а із жовтня — на новий опалювальний сезон.

За наявності двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у субсидіантів, яка накопичилася в минулому — до оформлення допомоги, субсидію на наступний період 2017–2018 рр. призначатимуть за умови її погашення чи оформлення договору реструктуризації боргу. У такому випадку субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому — з місяця, у якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості чи укладення договору.

Урядовий портал

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»