Якщо протягом 12-ти місяців перед настанням страхового випадку застрахована особа має страховий стаж менш ніж 6 місяців, середня зарплата для розрахунку допомоги по вагітності та пологах визначається виходячи з нарахованої зарплати, з якої сплачуються страхові внески, але в розрахунку на місяць не вище двократного розміру мінімальної заробітної плати та не менше за розмір мінімальної зарплати, установлений законом у місяці настання страхового випадку.

Визначаємо середню зарплату з розміру мінімальної зарплати та двократного розміру мінімальної зарплати шляхом ділення цих показників на середньомісячну кількість календарних днів — 30,44 (п. 5 Порядку № 1266).

Для випадку, коли протягом 12-ти місяців перед настанням страхового випадку застрахована особа має страховий стаж менше 6-ти місяців, у разі перевищення середньоденної зарплати, розрахованої з мінімальної зарплати, над фактичною середньоденною зарплатою, подальший розрахунок страхової виплати (допомоги по вагітності й пологах) за основним місцем роботи треба здійснювати із середньоденної, обчисленої з мінімальної заробітної плати.

Однак фактична середньоденна зарплата, яка перевищує середньоденну зарплату, розраховану з мінімальної зарплати, не може бути більшою за розмір середньоденної, розрахованої з двократного розміру мінімальної зарплати.

Відповідний алгоритм укотре пояснює ФСС з ТВП у листі від 27.04.2017 р. № 2.4-38-740.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»