Акт документальної виїзної перевірки ДФС, її територіального органу, під час якої виявлені порушення законодавства про працю, слугуватиме підставою для накладання штрафів за порушення законодавства про працю, передбачених ч. 2 ст. 265 КЗпП.

Відповідні зміни вносяться постановою КМУ від 26.04.2017 р. № 295 до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення (далі — Порядок).

Однак, наскільки це правомірно, зважаючи на той факт, що навіть ДФС доходить висновку, що питання трудових відносин не належить до її компетенції, а знаходяться в правовому полі Мінсоцполітики. Згідно зі ст. 35 Закону про оплату праці, контроль за додержанням законодавства про оплату праці здійснюють Держпраці й органи доходів і зборів. Однак цей Закон не регулює питання щодо здійснення контролю, та, якщо проаналізувати повноваження органів контролю, трудові відносини й дотримання законодавства про оплату праці не є предметом перевірки органів ДФС. На ці моменти акцентувалася увага в матеріалі «ДФС не має права перевіряти дотримання розміру мінзарплати, але дуже хоче».

Тож, схоже, що ДФС лише передаватиме такі акти до Держпраці, адже згідно з п. 2 Порядку штрафи накладаються Головою Держпраці, його заступниками, начальниками управлінь і відділів Держпраці та їх заступниками.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»