В «Офіційному віснику України» і на сайті Держпродспоживслужби опубліковані нові форми актів для інспекторів, які були затверджені наказами Міністерства аграрної політики та продовольства:

  • наказ від 06.02.2017 р. № 41 «Про затвердження форми акта, складеного за результатами державного аудиту щодо додержання операторами ринку вимог законодавства стосовно постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках»:
  • наказ від 06.02.2017 р. № 42 «Про затвердження форми акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами».

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Нагадаємо, що раніше ДРС наголошувала: наявність затверджених й оприлюднених на власних офіційних веб-сайтах уніфікованих форм актів із переліком питань є однією з умов, що уможливлюють проведення перевірок органами державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання. Відповідно, перевірка суб’єктів господарювання органами державного нагляду (контролю), які не мають затверджених й оприлюднених на власних офіційних веб-сайтах уніфікованих форм актів із переліком питань, не відповідатиме вимогам законодавства. Про це ми зазначали в новині «Контролюючі органи зобов’язані оприлюднювати уніфіковані акти перевірки та нормативні документи».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»