ПКУ не встановлює обмежень щодо надання представництвом нерезидента безповоротної благодійної допомоги благодійним організаціям на території України.

При цьому відповідно до п. 12 Інструкції № 30  представництво суб’єкта господарської діяльності не є юридичною особою та не провадить самостійно господарської діяльності, у всіх випадках воно діє від імені та за дорученням іноземного суб’єкта господарської діяльності, зазначеного у свідоцтві про реєстрацію, і виконує свої функції згідно із законодавством України.

 Інструкція про порядок реєстрації представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності в Україні (затверджена наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 18.01.1996 р. № 30).

Господарська діяльність нерезидента в Україні повністю або частково провадиться через постійне представництво, зокрема: місце управління; філію; офіс; фабрику; майстерню; установку чи споруду для розвідки природних ресурсів; шахту, нафтову/газову свердловину, кар’єр або будь-яке інше місце видобутку природних ресурсів; склад або приміщення, що використовується для доставки товарів, сервер (абз. 1 пп. 14.1.193 ПКУ).

Лист ДФС від 10.04.2017 р. № 7383/6/99-99-15-02-02-15

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»