Мінсоцполітики переконує: виплата працівникам за використання в роботі дезінфікувальних засобів, а також працівникам, які зайняті прибиранням туалетів, — одна й та ж доплата, яка встановлюється працівникам за переліком посад, затвердженим колдоговором бюджетного закладу, у межах коштів, передбачених на оплату праці в кошторисі, якщо виконання цих робіт включено до посадових обов’язків працівників. Водночас посадовими обов’язками може бути передбачено виконання певних видів робіт із використанням дезінфікувальних засобів, або робота з прибирання туалетів із використанням дезінфікувальних засобів, або просто прибирання туалетів.

Тож доплата в розмірі 10% посадового (місячного) окладу (тарифної ставки) працівникам, які використовують у роботі дезінфікувальні засоби, а також працівникам, які зайняті прибиранням туалетів, нараховується понад розмір мінімальної заробітної плати (3200 грн).

Виплати, які не перелічені Законом № 1774-VIII, ураховуються до мінімальної заробітної плати.

До мінімальної зарплати враховується підвищення посадових окладів (тарифних ставок, ставок заробітної плати), передбачене галузевими умовами оплати праці, зокрема, для медичних, педагогічних працівників, працівників соціального захисту населення (за кваліфікаційну категорію, старшинство, завідування кабінетами, за педагогічне навантаження, керівництво гуртками, у зв’язку зі шкідливими та важкими умовами праці тощо).

Зазначене підвищення посадових окладів є елементом формування нового посадового окладу (тарифної ставки) з підвищенням, розмір якого встановлюється працівнику в штатному розписі та на який нараховуються інші додаткові виплати: доплати, надбавки тощо.

Відповідні пояснення викладені в листі Мінсоцполітики від 17.03.2017 р. № 737/0/101-17/28.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»