Сьогодні в «Інтерактивної бухгалтерії» незвичайний день, тому що саме сьогодні ми випустили 1000-й номер газети, яка виходить у світ із 2012 року.

Протягом цих років ми чимало експериментували, упроваджували нові сервіси, співпрацювали з іншими компаніями з однією лише метою — спростити роботу бухгалтеру, надавши йому всю необхідну інформацію та функціонал на одному ресурсі. Багато що в нас вийшло, але ще більше революційних рішень — попереду... Багато речей у нас запозичили конкуренти... Це приємно, і це підтверджує правильність вектора розвитку ідей команди «Інтерактивної бухгалтерії».

У 2016 році ми розпочали тісно співпрацювати з компанією ЛІГА:ЗАКОН. Діючі передплатники «Інтерактивної бухгалтерії» уже сьогодні можуть користуватися деякими корисними сервісами Платформи ЛІГА:ЗАКОН. Але це лише перший крок. Попереду в нас безліч грандіозних приголомшливих спільних проектів і багато ювілейних випусків.

Приєднуйтеся до нашої дружної команди у Facebook, передплачуйте наш продукт за акційною ціною — і завжди отримуйте першими лише найважливішу, найякіснішу та своєчасну бухгалтерську аналітику.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»