Якщо працівник у день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред’явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або вповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.

У разі недотримання вимог ст. 116 КЗпП є підстави для застосування до юридичних і фізичних осіб — підприємців, які використовують найману працю, фінансових санкцій, передбачених абз. 8 ч. 2 ст. 265 КЗпП, у розмірі мінімальної заробітної плати (3200 грн).

Під час проведення розрахунку в інші строки, ніж ті, що передбачені ст. 116 КЗпП, потрібно виконати вимоги ст. 117 КЗпП, а саме — виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

Також за порушення вимог ст. 116 КЗпП передбачена адміністративна відповідальність, яка визначена ч. 1 ст. 41 КУпАП. Про те, чи можна роботодавця притягти до адмінвідповідальності після того, як уже стягнено штраф за ст. 265 КЗпП, читайте незабаром у статті «Фактичний допуск до роботи не може підмінятися стажуванням».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»