Мінфін України продовжує вдосконалювати роботу електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ.

Фахівці Мінфіну доповнили реєстр інформацією по двох важливих графах (1а, 1б, 2). Зокрема йдеться про графу «Залишок суми податку, що підлягає бюджетному відшкодуванню», яка розділена на 2 колонки:

а) Сума бюджетного відшкодування з урахуванням змін (уточнюючих розрахунків на зменшення, КПР (контрольно-перевірочні роботи), оскаржень, відшкодувань на рахунок у банку, з урахуванням сум податкового боргу, у разі його наявності);

б) Ознака наявності інформації від правоохоронних органів (наявність — 1, відсутність — 0).

Друга графа містить «Інформацію про стан повернення бюджетного відшкодування» (з урахуванням особливостей, установлених п. 55 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ).

Під час розробки нового реєстру додаткові графи, яких не було в старому реєстрі, були включені для того, щоб забезпечити можливість комплексного аналізу та моніторингу даних.

Мінфін також планує протестувати й упровадити збереження пошукового запиту платника у форматі MS Excel, що є важливим для більш зручного та повного аналізу інформації.

Зараз тривають роботи з виявлення технічних помилок та їх усунення. Для обговорення роботи реєстру та зворотного зв’язку з користувачами існує форум, де кожен може висловити побажання та поставити питання щодо функціонування реєстру.

Таке повідомлення опубліковано на офіційному веб-сайті Мінфіну України.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»