КМУ затвердив Порядок ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв і Порядок ведення Єдиного державного реєстру витратомірів — лічильників обсягу виробленого спирту етилового.

Адміністратором і держателем Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв призначено Мінагрополітики.

У цей реєстр вносяться товарно-транспортні накладні на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв, які заповнюються суб’єктами господарювання незалежно від форм власності, що мають відповідні ліцензії на виробництво та торгівлю спиртом етиловим та алкогольними напоями, під час відвантаження спирту етилового та алкогольних напоїв з акцизних складів.

Адміністратором і держателем Єдиного державного реєстру витратомірів — лічильників обсягу виробленого спирту етилового визначено Міндоходів. До нього вноситься:

  • інформація про назву, модель, місце встановлення (розташування) витратоміра, його серійний (ідентифікаційний) номер;
  • електронна фотографія встановленого витратоміра;
  • дата встановлення, заміни, технічного обслуговування, повірки або державної метрологічної атестації витратоміра та відомості щодо організацій та осіб, які здійснювали такі операції (роботи);
  • щоденні облікові дані витратомірів щодо обсягу виробленого спирту етилового та інформація про осіб, які їх знімали;
  • інформація про осіб, які мають доступ до цього реєстру.

Постанова КМУ «Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв і Порядку ведення Єдиного державного реєстру витратомірів — лічильників обсягу виробленого спирту етилового» від 09.10.2013 р. №  806.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування, крім постанов, затверджених нею, які набирають чинності через 45 днів після її
офіційного опублікування

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»