Так, з 1 квітня 2017 року звернення платників податків на отримання індивідуальної податкової консультації в письмовій формі повинно містити:

  • найменування — для юридичної особи чи П.І.Б. — для фізичної особи, податкову адресу, а також номер засобу зв’язку й адресу електронної пошти, якщо такі наявні;
  • код згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб), або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків й офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу та мають відмітку в паспорті);
  • зазначення, у чому полягає практична необхідність отримання податкової консультації;
  • підпис платника податків;
  • дату підписання звернення.

На запит, що не відповідає вказаним вище вимогам, платнику буде надіслана відповідь у порядку та строки, передбачені Законом України «Про звернення громадян».

До вашої уваги інфографіка щодо того, як виглядатиме процедура отримання письмової ІПК платником із 01.04.2017 р. (див. тут).

Окрім того, вінницькі податківці нагадали: для оперативного отримання інформації з питань податкового законодавства й усних податкових консультацій щодо його застосування платники можуть звернутися до Центру обслуговування платників державної податкової інспекції, у якій вони перебувають на обліку.

Своєю чергою, усні податкові консультації надаються спеціалістами Інформаційно-довідкового Департаменту ДФС за багатоканальним телефонним номером 0-800-501-007 (безкоштовно — зі стаціонарних телефонів).

Режим роботи Інформаційно-довідкового Департаменту Державної фіскальної служби України з 8 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. щоденно, крім суботи та неділі.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»