Автоматичні виплати дотацій за лютий 2017 року в межах держпідтримки сільгоспвиробників мають розпочатися з 15 квітня. До 1 квітня аграрії повинні подати відповідні заяви до місцевих органів Державної фіскальної служби, яка вже розпочала внесення отримувачів дотацій до Реєстру.

«Головне, що мають зараз зробити аграрії для отримання дотацій за лютий, — це до 1 квітня подати заявку до ДФС. Служба вже розпочала наповнення відповідного Реєстру. Із 15 квітня розпочнуться виплати. Усі умови для цього вже створені», — зазначив Міністр агарної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

Про це йшлося під час міжвідомчої відеоконференції, у ході якої, зокрема, було наголошено на строках механізму здійснення виплат за лютий 2017 року. Отже:

  • до 1 квітня сільськогосподарські виробники мають подати заявку на здійснення держпідтримки з відповідними податковими документами та сплатити податки;
  • до 5 квітня буде здійснено виділення асигнувань відповідно до помісячного бюджетного розподілу;
  • до 10 квітня Державною фіскальною службою буде сформовано Реєстр отримувачів бюджетної дотації;
  • із 15 квітня Держказначейство розпочне виплати шляхом перерахування в автоматичному режимі відповідним отримувачам суми бюджетної дотації з небюджетного рахунка Мінагрополітики.

Загалом до виплати у квітні 2017 року акумульовано 217,3 млн грн. У разі наповнення спеціального фонду ця сума може бути збільшена на 151 млн грн — до 368 млн грн у цілому.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»