Продовжено до 1 травня 2017 року строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. № 1700-VII (далі Закон № 1700) подають таку декларацію вперше.

Відповідні доповнення до Прикінцевих положень Закону № 1700 уносить Закон України від 23.03.2017 р. № 1975-VIII.

Окрім того, він передбачає: суб’єкти декларування, які не мали можливості до 1 квітня за місцем військової служби подати декларацію за минулий рік у зв’язку з виконанням завдань в інтересах оборони України під час дії особливого періоду, безпосередньою участю у веденні воєнних (бойових) дій, у т.ч. на території проведення АТО, направленням до інших держав для участі в міжнародних операціях із підтримання миру й безпеки в складі національних контингентів або національного персоналу, подають таку декларацію за звітний рік протягом 90 к. дн. із дня прибуття до місця проходження військової служби чи дня закінчення проходження військової служби.

Наразі портал НАЗК для подання е-декларації не справляється з потоком охочих подати антикорупційні е-декларації, що в підсумку не дає можливості працювати з таким порталом і виконувати обов’язок із розміщення е-декларації до 1 квітня.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»