Під час позапланової перевірки приватного підприємства, яку проводили посадові особи Управління Держпраці у Волинській області, укладено трудові договори з 5-ма працівниками. Підставою проведення перевірки було звернення до Управління працівника підприємства щодо неоформлення трудових відносин із найманими працівниками.

Установлено, що на підприємстві працюють працівники, з якими не оформлено трудові відносини. Роботи в інтересах підприємства виконували 12 осіб, з них трудові договори з 5-ма укладено в день проведення перевірки.

Тим самим порушено вимоги ч. 3 ст. 24 КЗпП, де йдеться, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформлення наказом або розпорядженням власника чи вповноваженого ним органу та повідомлення ДФС.

Посадові Управління Держпраці видали керівництву приватного підприємства обов’язковий до виконання припис із указаними порушеннями вимог законодавства про працю та зобов’язали усунути порушення в строки, визначені законодавством України.

За виявлені порушення притягнено до відповідальності, яка передбачена ст. 265 КЗпП.

Про це йдеться в прес-релізі Управління Держпраці у Волинській області.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»