Мінфін України надав відповідь на звернення ДФСУ щодо відсутності в ДКПП кодів для окремих послуг, які постачаються платниками ПДВ.

Так, у листі від 10.02.2017 р. № 31-11120-09-10/3709 Мінфін закликає у 3-денний строк здійснити аналіз звернень платників ПДВ із зазначених питань, а також підготувати й надіслати Мінекономрозвитку України вичерпний перелік послуг, які відсутні в ДКПП, разом із пропозиціями щодо необхідності внесення невідкладних змін до нормативно-правових актів, а також стосовно необхідності надання роз’яснень щодо порядку визначення кодів послуг згідно з ДКПП для платників ПДВ.

Також Мінфін просить здійснити аналіз звернень платників ПДВ щодо неможливості визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД під час заповнення податкових накладних і забезпечити надання Інформаційно-довідковим департаментом ДФС консультацій та інформаційно-довідкових послуг стосовно правил визначення кодів товарів.

Крім цього, Мінфін акцентує увагу на тому, що, за потреби, варто надати пропозиції щодо внесення змін до форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної в частині визначення порядку заповнення податкових накладних у разі, коли код послуги відсутній у ДКПП.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»