В Уряді обговорюватимуть питання встановлення для всіх підприємств нових строків подання річної фінзвітності. На порядку денному засідання Уряду заплановано до розгляду проект постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 р. № 419 і розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2007 р. №  911 (щодо подання фінансової звітності)».

Раніше на сайті Мінфіну виносився на громадське обговорення проект згаданої постанови, згідно з яким звітувати до органів статистики за результатами року підприємства повинні будуть не пізніше 28 лютого наступного року. Наразі ж вони мають подавати звітність не пізніше 9 лютого.

Разом із тим пропонованим для обговорення проектом передбачається й перенесення строків для складання фінансової звітності за МСФЗ кредитними спілками з 1 січня 2014 року на 1 січня 2015 року.

Крім цього, проектом постанови передбачено й викладення в новій редакції Заходів щодо застосування МСФЗ в Україні, реалізація яких планується протягом 2013–2016 років.

Зокрема вже до кінця 2013 року Мінфін разом із Мін’юстом мають підготувати законопроект щодо регулювання порядку подання фінзвітності в електронній формі за принципом «єдиного вікна» та усунення суперечностей між міжнародними стандартами та національним законодавством.

Більш детально ознайомитися з проектом можна тут.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»