На засіданні 5 листопада було затверджено зразок заяви про видачу ліцензії на провадження діяльності у сфері телекомунікацій.

Таке рішення прийнято Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі — НКРЗІ) з метою досягнення цілей державного регулювання сфери телекомунікацій відповідно до вимог чинного законодавства після громадського обговорення цього документа й з урахуванням пропозицій, які надійшли до НКРЗІ.

Подання заяви на отримання ліцензії на відповідний вид діяльності дозволить майбутнім ліцензіатам легше, прозоріше та зрозуміліше розпочинати діяльність на ринку телекомунікацій. Адже обов’язок виконання ліцензійних умов на певний вид діяльності поширюватиметься на оператора з моменту отримання ліцензії.

Це рішення НКРЗІ буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та вступить у дію одночасно з втратою чинності рішенням НКРЗІ від 10.12.2009 р. № 1789, яким було затверджено нині діючі Ліцензійні умови здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку: місцевого, міжміського, міжнародного.

Зверніть увагу! Постановою КМУ від 30.10.2013 р. № 797 виключено послугу з надання в користування каналів електрозв’язку з переліку видів діяльності, за які сплачується плата за видачу ліцензій на провадження діяльності в сфері телекомунікацій.

За матеріалами НКРЗІ

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»