Планується скасувати плату за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них. Верховна Рада України прийняла за основу в першому читанні законопроект про внесення змін до Закону України «Про Державний земельний кадастр» від 07.07.2011 р. № 3613-VI. Проектом (реєстраційний № 3061) пропонується встановити, що внесення відомостей до Державного земельного кадастру, унесення змін до них здійснюється безоплатно. А за надання відомостей з Державного земельного кадастру справляється плата, крім випадків, визначених цим Законом. Надання відомостей з Державного земельного кадастру за зверненням Верховної Ради АРК, Ради міністрів АРК, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування здійснюється безоплатно.

Законопроект містить також норму, відповідно до якої Уряд повинен встановлювати перелік, розміри, порядок справляння такої плати.

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний земельний кадастр» щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них» (реєстр. № 3061).
Прийнято в першому читанні 05.11.2013 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»