Нещодавно ми повідомляли про те, що починаючи з 1 липня 2014 року студенти ВНЗ та учні професійно-технічних навчальних закладів отримають право придбавати квитки за половину їх вартості для проїзду не лише в загальних, плацкартних вагонах, а й у вагонах другого та третього класу всіх категорій поїздів приміського та міжміського сполучень, а також у всіх вагонах регіональних поїздів. 

Наразі ж прес-служба МОН України підтвердила наші здогадки про те, що з 1 липня 2014 року студентам та учням не доведеться пред’являти студентські (учнівські) квитки під час придбання квитків на потяги. Адже підтвердження дійсності статусу студента під час купівлі квитка в касах (терміналах) здійснюватиметься за допомогою Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Упровадження такої системи зменшить кількість «липових» пільговиків, адже придбавати квитки за половину їх вартості не зможуть особи з підробленими студентськими, а також особи, які втратили статус студента, але продовжують використовувати студентські квитки.

За інформацією Урядового порталу

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»