Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання та сертифікат оцінювання результатів неформального професійного навчання (далі — документи про кваліфікацію) виготовлятимуть відповідно до заяв підприємств, установ, організацій, які визначені суб’єктами підтвердження в установленому порядку, наданих Міністерству соціальної політики. Це передбачено проектом наказу Мінсоцполітики «Про затвердження форм та порядку видачі документів  про підтвердження результатів неформального професійного навчання».

Вартість документів про кваліфікацію визначатиметься договором на виготовлення цих документів, але не може перевищувати одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (17 грн) за один примірник документа про кваліфікацію.

Інформація про осіб, які підтвердили результати неформального професійного навчання, і про видані документи про кваліфікацію заноситься до автоматизованої системи обліку документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання на підставі звітів про видачу документів про кваліфікацію.

Адмініструвати, вести та надавати інформацію з автоматизованої системи буде Міністерство соціальної політики з дотриманням вимог законодавства про інформацію та про захист персональних даних.

Нагадаємо: 29.11.2013 р. набирає чинності Порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, затверджений постановою КМУ від 15.05.2013 р. № 340. Згідно з його п. 3, підтвердження кваліфікації здійснюється підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності, які відповідають вимогам, установленим Мінсоцполітики та Міністерством освіти і науки.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»