В Україні вдосконалюється процедура отримання дозвільних документів для діяльності в рибному господарстві країни та за її межами.

30 жовтня Кабмін на своєму засіданні ухвалив постанову «Про затвердження Порядку видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) або відмови в його видачі, його переоформлення, видачі дубліката та анулювання». Цей документ врегульовує отримання дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів для промислового рибальства.

Зокрема в постанові затверджено процедуру отримання документів дозвільного характеру для використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, а також визначено єдині загальнодержавні форми дозволу та довідки.

Документ покликаний забезпечити прозорість отримання дозвільних документів для діяльності в рибному господарстві.

Окрім того, цього ж дня Уряд прийняв постанову «Про затвердження Порядку видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України або відмови в його видачі, його переоформлення, видачі дубліката та анулювання», якою урегульовано процедуру отримання дозволу для рибальства за межами юрисдикції України. Також затверджено форму дозволу, яка відповідає міжнародним вимогам. Загалом цей нормативно-правовий акт дозволить посилити боротьбу із незаконним непідзвітним та нерегульованим рибальством.

 

За інформацією прес-служби Урядового порталу

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»