Головне управління ДФС у Полтавській області повідомляє, що з 3 січня 2019 року вводяться в дію рахунки для зарахування доходів до бюджетів об’єднаних територіальних громад, які набули повноважень за результатами перших місцевих виборів, що відбулися у 2018 році, а саме:

  • Коломацька сільська об’єднана територіальна громада;
  • Терешківська сільська об’єднана територіальна громада.

Крім того, у зв’язку з добровільним приєднанням Біленченківської сільської територіальної громади до Гадяцької міської територіальної громади рахунки для зарахування надходжень по Біленченківській сільській раді будуть закриті 2 січня 2019 року. Натомість, як для м. Гадяч, так і для Біленченківської сільської ради, будуть використовуватись рахунки, відкриті для м. Гадяч.

Реквізити бюджетних рахунків для зарахування надходжень по ОТГ розміщені на суб-сайті територіальних органів ДФС у Полтавській області в за посиланням.

Зверніть увагу! В перших числах січня 2019 року варто очікувати повідомлення про відкриття нових бюджетних рахунків на 2019 рік, які мають запрацювати не пізніше 8 січня 2019 року. Деталі читайте у новині.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»