Податковий розрахунок за формою № 1ДФ однією порцією подають податкові агенти із штатною чисельністю працівників до 1000 осіб єдиним документом на всіх, що працюють. При цьому обов’язковою умовою є заповнення у цій звітності їхніх податкових номерів або серії та номера паспорта (для фізосіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і повідомили про це відповідний орган доходів і зборів та мають відмітку в паспорті).

Якщо штатна чисельність працівників більша ніж 1000 осіб, можливе подання податкового розрахунку кількома порціями, кожна з яких — це окремий податковий розрахунок зі своїм номером порції. Строк подання останньої порції не повинен перевищувати встановленого строку подання податкового розрахунку. Аркуші окремого податкового розрахунку зшиваються.

До відома: Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затверджений Наказом ДПА України від 24.12.2010 р. № 1020.

За матеріалами ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»