Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у підкатегорії 115.03 системи «ЗІР» повідомила, що для внесення змін у додаток до ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями щодо РРО (КОРО) необхідно подати заяву довільної форми із зазначенням адреси місця торгівлі, переліку РРО (КОРО), які знаходяться в місці торгівлі, та інформації про них (модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення), реєстраційних номерів посвідчень РРО (КОРО), які знаходяться у місці торгівлі, дати початку їх обліку в органах державної фіскальної служби, а також документи, які потребують унесення змін (ліцензія з додатком).

Орган ліцензування на підставі такої заяви протягом 3-х робочих днів видає суб'єкту господарювання переоформлену ліцензію з урахуванням змін (у випадку якщо внаслідок унесення таких змін у суб'єкта господарювання кількість РРО (КОРО) лишається незмінною або зменшується).

У разі якщо внаслідок унесення цих змін у суб'єкта господарювання передбачено збільшення кількості РРО (КОРО), то такий суб'єкт господарювання додатково повинен унести плату за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями в розмірі, передбаченому ст. 15 Закону № 481.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями справляється щокварталу рівними частинами.

При цьому відповідно до абз. 6 ч. 2 ст. 17 Закону № 481 у разі роздрібної торгівлі алкогольними напоями через РРО (КОРО), не зазначеними в ліцензії, до суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у розмірі 200% вартості реалізованої через такі РРО (КОРО) продукції, але не менш ніж 10000 грн.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»