Новини публікуються мовою оригіналу

Форму Податкової декларації з рентної плати викладено в новій редакції в наказі Мінфіну України 07.11.2016 р. № 927, який набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Так, цей наказ готується до опублікування в бюлетені «Офіційний вісник України» № 101 за 30.12.2016 р. Тобто оновлена декларація набирає чинності 30.12.2016 р.

Так, у декларації з рентної плати з’явилися нові графи 1.1.2 та 1.2.2, у яких зазначається податковий період — місяць. Цей період передбачено п. 257.1 ПКУ для рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за видобування нафти, конденсату, природного газу, у т.ч. газу, розчиненого в нафті (нафтового (попутного) газу), етану, пропану, бутану, рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України та рентної плати за транспортування нафти й нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України — календарний місяць, а для інших видів рентної плати — календарний квартал.

Окрім того, затверджено нові додатки до декларації з рентної плати, а саме:

  • Додаток 21 — Розрахунок з рентної плати за користування надрами для видобування вуглеводневої сировини;
  • Додаток 41 — Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України;
  • Додаток 101 — Розрахунок з рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами;
  • Додаток 111 — Розрахунок з рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»