Новини публікуються мовою оригіналу

Профспілка освітян інформує: що Київський апеляційний адміністративний суд ухвалою від 07.12.2016 р. у справі № 823/310/16 лишив без змін постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 08.09.2016 р. по цій же справі за позовом Катеринопільської районної організації профспілки працівників освіти і науки України до Катеринопільської РДА Черкаської області про визнання протиправними дій та скасування розпорядження.

Суд підтвердив обґрунтованість висновків суду першої інстанції про те, що невиконання районною державною адміністрацією законодавчих приписів (ст. 22 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» і ст. 49-4 КЗпП) стосовно проведення консультацій із профспілковим органом про намічувані заходи щодо звільнень, пов’язаних із ліквідацією відділу освіти, і надання профспілковій організації інформації про причини наступних звільнень є підставою для скасування розпорядження райдержадміністрації.

У матеріалах адміністративної справи відсутні докази завчасного повідомлення відповідачем саме первинної профспілкової організації відділу освіти Катеринопільської РДА про намічувані заходи щодо звільнень, пов'язаних із припиненням юридичної особи шляхом ліквідації відділу освіти Катеринопільської РДА, та відсутні докази проведення консультації щодо майбутнього звільнення працівників у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи, організації.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»